Panele winylowe

Panele winylowe na klick – pomost między podłogą drewnianą, a płytką

Panele winylowe

PANELE WINYLOWE

Panele winylowe są bardzo popularne. Jesteśmy jednym z krajów, który najchętniej wybiera winyle. Praktyczność podłóg winylowych sprawia, że są one naturalnym wyborem i z powodzeniem zastąpiły w naszych domach płytki gresowe czy naturalne drewno. Zanim wybierzemy podłogę winylową warto przyjrzeć się jej bliżej zważywszy na to, iż rodzajów podłóg winylowych jest bardzo wiele. W tym miejscu poznamy bliżej panele montowane w systemie pływającym, czyli panele winylowe na klick.

UWAGA

Pełna oferta znajduje się w katalogu. Produkty dostępne na zamówienie.
Kto powiedział, że podłoga to nie miejsce na nowoczesne technologie? Panele winylowe Amaron Herringbone wprost przeczą tej śmiałej tezie – być może dlatego, że zostały wyposażone w ultranowoczesny rdzeń mineralny HD Mineral Core powstały z połączenia minerałów skalnych z polimerami opartymi na cząsteczkach węgla. Właśnie dlatego podłoga ta jest nie do zdarcia – bliżej jej strukturą do kamienia lub płytki ceramicznej niż do drewna, nawet jeśli wygląda niemal identycznie, jak dębowe deski.
Wyjątkowe, mineralne pochodzenie sprawia także, że panele podłogowe Amaron Herringbone mają niespotykanie dużą stabilność wymiarową. Dzięki temu możesz położyć je bez zbędnej dylatacji na powierzchni nawet do 200 m2 bez żadnych profili. Oprócz niewątpliwych walorów estetycznych pomyśl, jak łatwo będzie odkurzać oraz myć podłogę bez tych wszystkich progów… i masz dużo mniejsze szanse, żeby się potknąć.

A nawet jak się potkniesz, to przynajmniej po cichu – wiedziałeś, że panele winylowe z rdzeniem mineralnym świetnie pochłaniają dźwięki od uderzeń? Ograniczają nawet do 50% hałasu – to ważna informacja, jeśli w Twoim domu harcuje wesołe stadko dzieciaków. I jeszcze jedna ważna informacja – mineralna struktura paneli doskonale przewodzi ciepło, co sprawia, że są wprost idealnym wyborem na ogrzewanie podłogowe. Dzięki nim oszczędzisz na prądzie i zadbasz o środowisko!