Panele winylowe

Panele winylowe na klick – pomost między podłogą drewnianą, a płytką

Panele winylowe

PANELE WINYLOWE

Panele winylowe są bardzo popularne. Jesteśmy jednym z krajów, który najchętniej wybiera winyle. Praktyczność podłóg winylowych sprawia, że są one naturalnym wyborem i z powodzeniem zastąpiły w naszych domach płytki gresowe czy naturalne drewno. Zanim wybierzemy podłogę winylową warto przyjrzeć się jej bliżej zważywszy na to, iż rodzajów podłóg winylowych jest bardzo wiele. W tym miejscu poznamy bliżej panele montowane w systemie pływającym, czyli panele winylowe na klick.

UWAGA

Pełna oferta znajduje się w katalogu. Produkty dostępne na zamówienie.
Zapraszamy do świata niezwykłych paneli winylowych, gdzie elegancja spotyka się z nowoczesnością - panelem winylowym o wyrafinowanym charakterze i wzbogacającym każdą przestrzeń o szczyptę królewskiego uroku.
Wykończenie mieszkania czy domu jest dużym wyzwaniem – każdy, kto się tego podjął, może potwierdzić tę tezę. Często coś, co w marzeniach prezentowało się olśniewająco, w rzeczywistości wygląda zaledwie podobnie do wyśnionych oczekiwań. My jednak mamy coś, co w stu procentach Cię zachwyci. Podłogi winylowe są idealnym rozwiązaniem dla każdego wnętrza – ciche, trwałe i ciepłe, a przede wszystkim piękne oraz proste w montażu. Już nie musisz się bać, czy ekipa wykończeniowa da radę z Twoim zleceniem, bo z panelami winylowymi Arbiton z pewnością poradzisz sobie sam.

UWAGA! Kolekcja dostępna również w wersji klejonej - MINERAL DRYBACK.